Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-05-12 11:39:14 przez system

Zmienne szczęście młodych piłkarzy

Nie można zaliczyć do udanych spotkania trampkarzy, walczących w małopolskiej lidze. Na własnym stadionie bochnianie przegrali z Tarnovią Tarnów. Do połowy meczu byli bezsilni i nie strzelił ani jednej bramki, ale na szczęście obrona była dość mocna i przeciwnicy zdobyli tylko jeden gol z rzutu wolnego. W drugiej honorowy, trafiony strzał wykonał Matlęga w asyście Kocota.

Ostatecznie przeciwnikom udało się wyjść z remisu i to oni wyszli z tego spotkania ze zwycięstwem.

MOSiR Bochnia - Tarnovia Tarnów 1:2 (0:1)
28 minuta Tarnovia (rzut wolny)
54 min. Matlęga asysta Kocot
67 min. Tarnovia

MOSiR: Seweryn – Nagrodzki, Korta, Smoleń, Paweł Matras, Matlęga, Jastrzębski (35 min. Szot), Kamieniecki (52 min. Kocot), Burkowicz, Piotr Matras, Palonek.
Trenerem zespołu jest Janusz Piątek

Przegrana z Tarnovią spowodowała spadek drużyny MOSiR w tabeli z pozycji lidera na miejsce drugie, natomiast goście z pozycji trzeciej awansowali na pierwszą.

Cieszą się natomiast młodzicy Tomasza Maruta, którzy walczą w rozgrywkach Podokręgu Bochnia. W sobotę wygrali oni wysoko i to na wyjeździe z drużyną Naprzód Sobolów.

Sobolów Naprzód - MOSiR II Bochnia 0:5

Zmieniono termin meczu drugiego zespołu trampkarzy, który pod kierunkiem Marcina Leśniaka walczy w I lidze okręgowej. Odbędzie się on dzień później niż zapowiadano wcześniej - 12 maja o godz. 15.30.

Młodzicy w ramach małopolskiej ligi następne spotkanie rozgrywają 16 maja na wyjeździe - znów w Nowym Sączu, ale tym razem z Dunajcem.

Trampkarze J. Piątka w niedzielę 17 maja gościć u siebie będą w ramach VI kolejki małopolskiej ligi AS Progres Kraków. Zapraszamy na spotkanie o godz. 10.00.

19 maja o godz. 17.00 młodzicy T. Maruta powalczą u siebie w meczu z Błyskawica Proszówki.