Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-05-19 11:34:41 przez system

Zmienne szczęście młodych piłkarzy

Wiosna to intensywna okres dla piłkarzy, którzy walczą na murawach w kilku ligach. Zobaczmy, jak im się wiodło w miniony weekend.

Na początku rozgrywek małopolskiej ligi piłkarze MOSiR wygrali na wyjeździe z Progresem 1:0. Wydawało się więc, że tym razem, mając przeciwnika na swoim stadionie, jest szansa na pokonanie go z większą różnicą bramek. Goście zaskoczyli jednak bochnian, zmobilizowali swoje siły i już w pierwszej połowie zdobyli niewielką, bo jednobramkową, ale jednak przewagę. Na szczęście trampkarzom Janusza Piątka udało się odrobić stratę. Honorową bramkę strzelił Matlęga, tym samym wyrównując wynik 1:1. Trzeba przyznać, że ten niedzielny (17 maja) mecz należał do jednych z bardziej nerwowych (długo czekaliśmy na zbawienny strzał) i ciężkich.

MOSiR Bochnia - AS Progres 1:1 (0:1)
20 minuta Progres
50 minuta Matlęga

Po VI kolejkach zespół jest nadal na wysokiej, drugiej pozycji w tabeli rozgrywek grupy 2.

Na pecha mogą na pewno narzekać młodzicy Mateusza Fortuny, którzy w tym sezonie również walczą w małopolskiej lidze. W sobotę 16 maja na wyjeździe przegrali wysoko z Dunajcem.

Dunajec Nowy Sącz - MOSiR Bochnia 6:1

Ta przegrana spowodowała spadek w tabeli na szóste miejsce.

Drugi zespół trampkarzy walczył u siebie 12 maja z Unią Tarnów. Ten mecz również nie należał do najlepszych. Goście z Tarnowa wygrali 5:2.

MOSiR Bochnia - Unia Tarnów 2:5

21 maja trampkarze I okręgowej ligi wyjadą na przełożony (z 16 maja) mecz z Tarnovią Tarnów. Natomiast w naszym mieście ten zespół MOSiR-u rozegra mecz 26 maja z Olesnem. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

23 maja zapraszamy na dwa mecze w ramach małopolskiej ligi. Najpierw, o godz. 10.00 startują trampkarze, którzy gościć będą Sandecję Nowy Sącz. Dwie godziny później, a więc w samo południe młodzicy rozpoczną starcie z Unią Oświęcim.

Również 23 maja, ale tym razem na wyjeździe, grają młodzicy MOSiR II Bochnia z Trzcianą 2000.