Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-06-01 15:09:26 przez system

Zmienne szczęście młodych piłkarzy

- Emocje do ostatniej sekundy - tak podsumował weekendowy mecz trampkarzy MOSiR z Wisłą Kraków trener bochnian Janusz Piątek.

To było rzeczywiście bardzo ciekawe widowisko, trzymające w napięciu dosłownie do ostatniej sekundy. Taką sytuację stworzyli zawodnicy obu zespołów. W pierwszej połowie meczu nikomu nie udało się strzelić gola. W drugiej połowie Palonek z asystą Kamienieckiego zdobył pierwsza bramkę. Wyrównanie nastąpiło po trzynastu minutach. Bramkę na wagę zwycięstwa w doliczonym czasie gry zdobył Smoleń po dośrodkowaniu Nagrodzkiego.

TS Wisła II Kraków - MOSiR Bochnia 1:2 (0:0)
49 minuta Palonek asysta Kamieniecki.
62 min. Wisła
70 min. +1 Smoleń asysta Nagrodzki

Mecz rozegrany został w niedzielę 31 maja w ramach 8 kolejki małopolskiej ligi.

W tej chwili w tabeli bocheńska drużyna znajduje się na trzeciej pozycji.

Gorzej wiedzie nam się w małopolskiej lidze młodzików. W 8 kolejce podopieczni Mateusza Maruta stoczyli wyjazdowy pojedynek z Akademią Piłkarską 21 Kraków. Tamtejsza murawa nie była da bochnian gościnna, którzy przegrali znacząco.

Akademia Piłkarska 21 Kraków - MOSiR Bochnia 5:1

Drugi zespół trampkarzy, trenowany przez Marcina Leśniaka, spotkał się na wyjeździe w ramach 9 kolejki z drużyną OKS Brzesko. Gospodarze w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze i zajmują dość wysoką pozycję w tabeli. I tym razem pokazali swoją klasę, w pierwszej połowie wbijając bochnianon trzy bramki. Gościom udało się do przerwy zdobyć gola - honorowy strzał oddał Musiał. W drugiej części nasi chłopcy walczyli znacznie mocniej. Obydwa zespoły zdobyły w tej części po jednej bramce. Dla nas wywalczył ją Augustyn.

OKS Brzesko - MOSiR Bochnia 4:2 (3:1)

Kolejne spotkania już w tym tygodniu tydzień. Pierwszy z meczy w piątek 5 czerwca, kiedy to trampkarze w ramach małopolskiej ligi gościć będą MKS Fablok Chrzanów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

Młodzicy, grający w małopolskiej lidze, następny mecz rozegrają 7 czerwca na wyjeździe z AS Progresem Kraków.

Ostatni mecz w okręgowej lidze trampkarzy MOSiR Bochnia rozegra u siebie w poniedziałek 8 czerwca z Dąbrowa Tarnowską. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.

We wtorek 9 czerwca młodzicy, walczący w rozgrywkach Podokręgu Bochnia, gościć będą u siebie Czarnych Kobyle. Początek meczu o godz. 17.00.