Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-05-21 18:02:25 przez system

Zostań sponsorem pierwszoligowców z Bochni

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni poszukuje sponsorów dla pierwszoligowej drużyny piłki ręcznej mężczyzn na sezon 2015/16. Oferta sponsorska, której szczegóły przedstawiono na stronie internetowej www.mosir.bochnia.pl, jest bardzo ciekawa i skierowana nie tylko do firm, ale również indywidualnych sympatyków tej dyscypliny sportowej.

- Od sezonu 2011/12, kiedy to MOSiR zdecydował się prowadzić seniorski zespół piłki ręcznej mężczyzn spotkaliśmy się z bardzo dobrym przyjęciem przez całe środowisko wspierające rozwój tej dyscypliny sportowej w Bochni – mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. - Zainteresowanie to przełożyło się również na wsparcie finansowe przez lokalną firmę ARCOM, która w kolejnych dwóch sezonach była sponsorem tytularnym zespołu. W sezonie 2014/15, który był szczególnie szczęśliwy dla naszej drużyny, sponsorami drugoligowego zespołu MOSiR Bochnia byli Gmina Miasta Bochnia, Kopalnia Soli Bochnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Bocheńskie Zakłady Usług Komunalnych.

Oprócz wsparcia finansowego niezmiernie ważne było wsparcie psychiczne, którego nie szczędzili naszym szczypiornistom bocheńscy kibice. To wsparcie widoczne jest na każdym meczu, również na spotkaniach wyjazdowych. Bezpośredni doping naszych kibiców jest nie do przecenienia.

Piłka ręczna cieszy się również szczególnym zainteresowaniem lokalnych dziennikarzy. - To dzięki nim jesteśmy w stanie dotrzeć do szerszej rzeszy czytelników, internautów czy słuchaczy – mówi dyr. S. Bajda - W każdym sezonie mamy wsparcie ze strony dziennikarzy, którzy rzetelnie relacjonują przebieg rozgrywek i przyczyniają się do tworzenia znakomitego klimatu wokół naszych szczypiornistów.

Awans do I ligi szczególnie zobowiązuje, przede wszystkim zespół i jego szkoleniowców - Po ogromnej radości przychodzi czas na refleksję – mówi trener bocheńskiego zespołu MOSiR Bochnia Ryszard TaborStoimy przed nowymi wyzwaniami i zdajemy sobie sprawę z ogromu pracy, jaki nas czeka. Wiemy jak duża odpowiedzialność ciąży na nas i nie chcemy zawieść nadziei naszych potencjalnych sponsorów i kibiców.- Oczywiście po awansie kolejnym założeniem dla drużyny jest uzyskanie jak najwyższej pozycji w tabeli rozgrywek I Ligi Piłki Ręcznej (zajęcie miejsca w pierwszej dziesiątce tabeli rozgrywek I ligi piłki ręcznej). To konkretne plany, ale trzeba zaznaczyć, iż Klubowi zależy na umożliwieniu najzdolniejszym zawodnikom realizacji marzeń o sporcie zawodowym na najwyższym poziomie.

- Wychowywanie młodzieży poprzez sport jest naszym priorytetem – mówi dyr. S. Bajda – Staramy się stworzyć alternatywę spędzania wolnego czasu m.in. dla miłośników piłki ręcznej, mieszkańców Bochni i okolic.

Oferta sponsorka MOSiR jest skierowana do firm z nadzieją na podjęcie korzystnej dla obu stron współpracy. - Mamy okazję współtworzyć nową kartę w historii bocheńskiej piłki ręcznej – podkreśla dyr. S. Bajda - Działania promocyjne poprzez sport zawsze kojarzone są pozytywnie, budzą emocje i mocno zapadają w pamięć. Wierzymy, że firmy z naszego regionu chętnie zainwestują w skuteczny i przynoszący szybkie efekty marketing. - MOSiR szuka sponsora tytularnego, sponsora głównego, wspomagającego oraz partnerów. - Propozycje są na tyle rozbudowane, iż mogą odpowiadać działaniom marketingowym zarówno dużych jak i małych firm. Staraliśmy się sprostać oczekiwaniom zarówno tych. którzy działają na rynku krajowym, jak i lokalnym. Podkreślamy jednocześnie, iż każde wsparcie będzie dla nas istotnym wkładem w możliwość prowadzenia bocheńskiego zespołu na odpowiednio wysokim poziomie.

Oprócz propozycji skierowanych do firm MOSiR przygotował pakiet skierowany do osób fizycznych pragnących dołożyć swoją cegiełkę do sponsoringu klubu.- Ze względu na ogromne zainteresowanie piłką ręczną wśród bocheńskiej publiczności przygotowaliśmy również propozycję dla kibiców – mówi dyr. S. Bajda.– Chcemy docenić ich zaangażowanie i dlatego też nie mogliśmy pominąć ich w swoich działaniach promocyjnych. - Do tych osób skierowany jest pakiet pn. Sympatyk, o rocznej wartości od 500 zł. Za wsparcie w tej wysokości można uzyskać:
- certyfikat pamiątkowy potwierdzający status osoby wspierającej drużynę I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn
- naklejkę z logo klubu i napisem „Wspieram i kibicuję”
- umieszczenie imienia i nazwiska na tablicy sponsorów.

Zespół MOSiR Bochnia jest dumą miejscowych kibiców i wizytówką miasta. Zawodnicy zaś to ludzie utalentowani i pracowici. Są znakomitym wzorem do naśladowania dla młodzieży. Pokazują, że talent poparty ciężką pracą przynosi satysfakcję osobistą, wyniki, sukces. Wspierając ich, pomaga się w rozwoju ich kariery, oni natomiast są ambasadorami marki firmy.

Pasja zawodników, emocje jakich dostarcza sportowa walka oraz doping oddanych kibiców, to niewątpliwie elementy, które tworzą niezwykle pozytywną energię wokół spotkań drużyny. - Naszą ambicją jest osiąganie sukcesów sportowych, dalsze propagowanie wśród mieszkańców naszego regionu sportu, jako sposobu wychowania, reprezentowanie Sponsorów oraz miasta Bochnia podczas rozgrywek ligowych - mówi dyr. S. Bajda.- Zasługuje na to nasze miasto oraz Kibice, a zarazem tradycja piłki ręcznej w Bochni.