Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-06-15 16:43:34 przez system

Zwycięski remis z Tarnovią

Zbliżamy się do zamknięcia wiosennego sezonu piłkarskiego i mamy dobrą informację dla osób wspierających naszych trampkarzy, którzy walcząc w małopolskiej lidze przeszli do dalszej części rozgrywek.

Remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy trampkarzami Tarnovii, a MOSiR-u. Podział punktów okazał się zwycięski dla bochnian, którzy dzięki temu awansowali do półfinałów Mistrzostw Małopolski. W meczu o finał spotkają się w Krakowie z AP 21

Tarnovia - MOSiR 1-1 (0-0)

59 min. Burkowicz, asysta Palonek
65 min.Tarnovia

MOSiR Bochnię reprezentowali: Seweryn - Nagrodzki, Korta, Smoleń, Matras Paweł ,Kocot (Jastrzębski), Matlęga,, Kamieniecki , Burkowicz , Matras Piotr , Palonek.
Trener Janusz Piątek.

Pierwsza połowa była wyrównana, zawodnicy obu drużyn nie wykorzystywali swoich nielicznych okazji. W drugiej części lepiej prezentował się MOSiR, którego piłkarze nie wykorzystali czterech groźnych akcji. Dopiero w 59 minucie wrzutkę Palonka strzałem głową na bramkę zamienił Burkowicz. Gospodarze (którzy musieli wygrać, aby wyprzedzić MOSiR w tabeli) rzucili się do odrabiania strat. W 65 minucie Tarnovia doprowadziła do wyrównania, kiedy to skutecznie dobiła strzał po rzucie wolnym. W końcówce zawodnicy z Tarnowa próbowali zdobyć zwycięskiego gola, jednak bochnianie skutecznie wybronili wynik i to oni cieszyli się z awansu do dalszego etapu rozgrywek.