Kategoria: Twój poradnik
Opublikowano: 2022-05-13 09:22:25 przez Czas2012

Drabiny Krause - solidne urządzenia do zadań specjalnych

Drabiny Krause są jednymi z najczęściej wykorzystywanych urządzeń podczas prac remontowych, konserwacyjnych, instalacyjnych, montażowych czy budowlanych. Wyróżniają je wysoka jakość wykonania, bezpieczeństwo i szeroki asortyment drabin wielofunkcyjnych dostosowanych do prac wszelkiego typu. Sprawdź, jakie serie i modele są najpopularniejsze i cieszą się największym uznaniem użytkowników.

Drabiny dwustronne Krause Monto
Krause Monto to seria różnego rodzaju drabin i schodków dwustronnych, które doskonale sprawdzają się przy wszelkiego typu pracach na wysokości. Mają wygodne platformy do pracy, szerokie i głębokie antypoślizgowe stopnie oraz spody, dzięki czemu zapewniają stabilne podparcie ciała i bezpieczeństwo podczas pracy.

Cechuje je precyzja wykonania, zastosowanie materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu sprzęt jest solidny i wytrzymały. Drabiny Krause Monto łatwo się składa, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. Ich przechowywanie oraz transport nie stanowią większego problemu.

Wielofunkcyjne drabiny Krause Triblio
Seria Krause Triblio to 3-elementowe urządzenia do wszechstronnych zastosowań. Można korzystać z nich jako z drabin wolno stojących, przystawnych oraz rozsuwanych. Mają także niezwykle przydatną funkcję ustawienia na schodach, co gwarantuje bezpieczną pracę na różnego typu klatkach schodowych. Świetnie sprawdzą się w pracy każdego specjalisty, który wykonuje pracy remontowe czy instalacyjne w różnych miejscach, także na większych wysokościach.

Krause Triblio mają stabilne stalowe prowadnice, które gwarantują wygodne rozsuwanie. Szczeble zostały odpowiednio wyprofilowane, aby wchodzenie i schodzenie z drabiny było bezpieczne. Sprzęt z tej linii ma także antypoślizgowe stopki oraz samozabezpieczające zapadki, które uniemożliwiają przypadkowe rozsunięcie się drabiny podczas pracy czy transportu.

Funkcjonalne drabiny Krause Corda

/media/user/images/upload/Maj/Maj 2022/D.jpg

Zestawienie zamyka seria profesjonalnych drabin Krause Corda. To drabiny 2-elementowe, przystawno-rozsuwne oraz 3-elementowe, które mogą być użytkowane jako drabiny wolnostojące, przystawne oraz rozsuwne. Mają także funkcję ustawienia ich na schodach. W skład serii wchodzą także drabiny wolno stojące jednostronne. To kompleksowe urządzenia, które pozwalają na wykonanie szerokiego zakresu prac.

Krause Corda są lekkie i solidne, a zastosowanie wysokiej klasy aluminium chroni je przed korozją. Podobnie jak Krause Triblio ,mają stabilne prowadnice, dzięki czemu rozsuwanie ich jest komfortowe, odpowiednio wyprofilowane i bezpieczne szczeble, a także antypoślizgowe stopki i zapadki zabezpieczające przed przypadkowym rozsunięciem się drabiny w trakcie pracy na niej.

Gdzie kupić drabiny Krause?
Marka Krause ma bardzo bogaty asortyment drabin. Szeroki wybór jej produktów znajdziesz u renomowanego dostawcy sprzętu do pracy na wysokościach - w firmie dramix.pl. W ofercie sklepu dostępne są nowoczesne i bezpieczne drabiny, które odpowiadają na potrzeby klientów.