Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-03-13 10:32:27 przez KacperGlod

Futsal: BSF zagra z Piastem. Mecz bochnian ponownie w telewizji!

W poniedziałek o 18:15 na Hali Widowiskowo - Sportowej w Bochni odbędzie się mecz kończący 23. kolejkę rozgrywek FOGO Futsal Ekstraklasy. BSF podejmie na własnym terenie drużyną mistrza Polski, Piasta Gliwice. Mecz transmitowany będzie w TVP Sport.

BSF ABJ Bochnia z 28 punktami okupuje pozycje w środku tabeli. Bochnianie znajdują się obecnie na 8. miejscu, które jest ostatnim dającym gwarancję gry w mistrzowskiej fazie play-off. Ekipa Klaudiusza Hirscha zremisowała w poprzedniej kolejce z Widzewem Łódź, gdzie gracze z Solnego Grodu zdołali wywalczyć remis w ostatnich sekundach spotkania.

Teraz na przeciw Bocheńskiemu Stowarzyszeniu Futsalu staje drużyna Piasta Gliwice. Gliwiczanie zdobyli w ubiegłym sezonie Mistrzostwo Polski, a obecnie zajmują 3. pozycję w ligowej tabeli, ustępując jedynie ekipom Rekordu Bielsko-Biała i Constract Lubawa. Ewentualna wygrana bochnian byłaby zatem niemałą sensacją.

Początek meczu w Hali przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 32 zaplanowano 13 marca na godzinę 18:15. Będzie to również kolejne spotkanie transmitowane na antenie TVP Sport. Zatem kibice, którzy nie będą w stanie pojawić się w tym dniu na bocheńskiej hali, będą mogli obejrzeć spotkanie w telewizji.

Czytaj więcej:

Futsal: BSF wywalczył remis z Widzewem w ostatnich sekundach

Fot. FB: Jakub Noskowiak photography