Kategoria: Sport
Opublikowano: 2023-03-14 22:21:04 przez KacperGlod

Piłka nożna wraca do Bochni! W sobotę BKS zagra z Orkanem

Piłka nożna powraca do Bochni! Już w sobotę 18 marca wznowione zostaną rozgrywki V ligi w grupie małopolskiej - wschód. Bocheński podejmie w tym dniu drużynę Orkana Szczyrzyc.

Bocheński po dobrej jesieni obejmuje pozycję wicelidera w grupie małopolskiej - wschodniej V ligi. Zawodnicy solidnie przepracowali okres przygotowawczy, w którym rozegrali 9 gier kontrolnych. Większość z nich piłkarzom BKS udało się wygrać. Teraz zadanie będzie niemniej łatwe, bo do Bochni przyjeżdża Orkan Szczyrzyc.

Drużyna z powiatu limanowskiego obejmuje pozycje w środku tabeli. Orkan z dorobkiem 19 punktów plasuje się na 10. miejscu w grupie wschodniej. Na jesień spotkanie obu drużyn zakończyło się wyjazdowym zwycięstwem Bocheńskiego, który wygrał na trudnym terenie 2:3. Warto odnotować, że obecny trener BKS, Wojciech Tajduś, w przeszłości pracował w klubie ze Szczyrzyca.

Mecz, który odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Władysława Krupy przy Parkowej 3 zaplanowano na sobotę, 18 marca. Początek spotkania o godzinie 14:30. Bilety w cenie 10 zł zakupić będzie można w kasach przed wejściem na stadion. Ponadto każdy z obecnych kibiców otrzyma ulotkę z terminarzem i kadrą na rundę wiosenną. Dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!

Powstało także wydarzenie na Facebooku, w którym można zapoznać się ze szczegółami meczu - KLIK!

/media/user/images/upload/Marzec/Marzec 2023/BKS_2023_dom.jpg

Zobacz też:

BKS kończy okres przygotowawczy. Jak wygląda forma zespołu?

Fot. BKS Bochnia, Krzysztof Flesz